Eko Ventiliuojamas Fasadas

Kodėl pasirinkti ventiliuojamą fasadą?

Eko ventiliuojamas fasadas – puikus sprendimas norintiems ne tik šilumos, bet ir daugiau komforto savo namuose. Tai visiškai kvėpuojantis, ekonomiškas ir puikiai atrodantis šiuolaikiškas fasadas, apsaugantis Jūsų namus nuo pelėsio, triukšmo, šalčio, karščio ir kitų išorinių veiksnių, galinčių pakenkti namo konstrukcijoms ar Jūsų mikroklimatui.

Ventiliuojamas fasadas išsiskiria savo konstrukcija. Pirmiausiai prie sienos montuojama šiluminė izoliacinė medžiaga, pavyzdžiui vata, tuomet specialių profilių pagalba montuojama išorinė apdaila, paliekant ventiliacijai skirtą tarpą. Šis tarpas suteikia galimybę išdžiovinti drėgmę, todėl negresia pelijimas, o išorinė apdaila apsaugo nuo vėjo, šalčio.

Karštą vasaros dieną susidaręs oro tarpas padeda išvengti sienos įkaitimo, dėl šios priežasties patalpose būna vėsiau nei naudojant įprastą tinkuojamą fasadą.

Ventiliuojamo fasado eiga

IMG_0617

Didesnis dėmesys efektyvumui.

Pagrindiniai privalumai

Didžiausiai ventiliuojamų fasadų privalumai:

  • Puiki apšiltinimo medžiaga tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą – žiemą sumažės išlaidos šildymui, o vasarą nereikės svajoti apie kondicionierių.
  • Apsauga nuo šalčio tiltų – tiesioginis vėjas nepasiekia namo sienos.
  • Gera garso izoliacija – kartu su šiltinimo sluoksniu gaunama dviguba garso izoliacija.
  • Fasadas neskilinėja ir netrūkinėja – nuo to apsaugo „vaikštančios“ sistemos, prisitaikančios prie pokyčių esant skirtingoms oro sąlygoms.
  • Gera priešgaisrinė sauga – fasado plokščių sudedamosios medžiagos yra sunkiai degios arba visai nedegios, tad tai puiki apsauga nuo gaisro.
  • Garantuota apsauga nuo drėgmės – drėgmę išdžiovina tarpe judantis oras, todėl nesikaupia pelėsis, vandens garai netampa vandens lašeliais.

Siūlome Jums savo būstui pasirinkti būtent ventiliuojamą fasadą, kurį mes sumontuosime kokybiškai ir tinkamai, užtikrinant ilgaamžiškumą bei visas teigiamas savybes, kurias šis sprendimo būdas gali pasiūlyti. Todėl Jums ne tik bus jauku ir šilta namuose, bet ir Jūsų namai atrodys moderniai, išskirtinai, o rūpintis fasado atnaujinimu nereikės ilgus metus.

Eko Ventiliuojamas fasadas

Gaukite pasiūlymą ventiliuojamam fasadui!