Individualių namų statyba

Individualaus namo statyba

Atliekame namų statybos darbus visoje Lietuvoje!

  • Kokybiška individualių namų statyba
  • Ilgalaikė namų šiltinimo patirtis leidžia pastatyti energetiškai efektyvius A+,A++ klasės namus.
  • Optimaliausi namo statybos sprendimai

Kodėl verta pasirinkti mus?

Tiems, kurie ieško idealiai jiems tinkančio būsto, siūlome savo paslaugą – individualių namų statyba. Mes pasirūpinsime Jūsų namų pastatymu nuo pat pamatų iki langų ar, jei pageidaujate, vidaus darbų. Keliantis į individualų namą dažnai vienas iš tikslų yra turėti tokį namą, kuris atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Įgyvendinsime Jūsų norus ar dalį jų, jei kai ką norite atlikti patys ar dėl kokių nors priežasčių patikėti kitai komandai. Individualių namų statyba vykdoma etapais, su kuriais siūlome susipažinti.

Susiekite su mumis ir gaukite sąmatą ir pasiūlymą namo statybai.

Užklausimas telefonu +370 614 45953

Pamatų įrengimas

Pirmasis statybos etapas – pamatų liejimas / įrengimas. Žinoma, praleidome tokius darbus kaip namo idėja, projektas ir statybos leidimas, be kurių gyvenamojo namo nepasistatysite, tačiau jais dažniausiai pradedama domėtis dar gerokai prieš pirmus žingsnius namo statybos link. Įvertinę Jūsų namo projektą ir gruntą sklype, parinksime geriausiai Jums tinkantį pamatų tipą. Pamatai gali būti poliniai (gręžtiniai, kaltiniai), juostiniai ar plokštuminiai. Atlikus grunto bandymus, nustačius labiausiai Jums tinkamą pamatų tipą nedelsime ir sutartu laiku pradėsime pamatų įrengimo darbus.

Pamatų etapai

Pamatus įrengsime nuo sklypo paruošimo iki pilnai apšiltinito rostverko.

Mūrijimas

Kuomet pamatai įrengti ir praėjo bent šiek tiek laiko, imamės mūrijimo darbų. Mūrijame taip, kad namas būtų kuo kokybiškesnis ir šiltesnis. Atsižvelgiame į tai, jog net ir praėjus nemažai laiko pamatas gali smuktelėti, įvertiname namo sukuriamą apkrovą, tad viską atliekame pagal laiko patvirtinus metodus ir technologijas. Mūrydami vietas virš durų, langų ertmių jas papildomai sutvirtiname.

Vidines pastato sienas mūrijame tiek iš karto, jei tai numatyta, tiek ir vėliau, kuomet namo „dėžutė“ baigta. Tai priklauso tiek nuo namo dydžio, būtinų vidinių sienų, projekto ar Jūsų norų. Dažniausiai vidinės sienos nėra tokio storio kaip išorinės, tačiau kartais būtinos ir storos, ypač tvirtos vidinės sienos. Tai aktualu statantiems ypatingai didelius namus, taip pat pastatus, turinčius daugiau nei du aukštus.

Perdangos

Namo aukštų perdangos gali būti tiek tvirtos monolitinės plokštės, tiek ir medinės. Mediniai sprendimai populiaresni sodybose, įrengiant negyvenamą palėpę, tačiau gali būti puikiai tinkami ir nuolat gyvenamam namui. Monolitinės perdangos labiau rekomenduojamos namams, kurių antras aukštas (o taip pat ir trečias ar kiti) bus gyvenamas ir nuolat naudojamas. Įrengus perdangas tęsiamas sienų mūrijimas ir Jūsų būsimas namas kyla aukštyn iki kol pasiekia stogo liniją.

Stogas

Kuomet sienos jau stovi, labai svarbu kuo greičiau uždengti stogą. Uždengus stogą galima palaipsniui imtis ir vidaus darbų, pavyzdžiui vidinių sienų mūrijimo, jei tai nebuvo atliekama mūrijant išorines sienas. Atsižvelgiant į namo stogo tipą ir konstrukciją yra tvirtinamos laikančios konstrukcijos, mūrtašiai (dažnai vadinami murlotais), gegnės. Dengiama pasirinkta stogo danga, numatoma vieta kaminams, stoglangiams, jei jų bus. Uždengus stogą galima galvoti ir apie jo apšiltinimą. Rekomenduojame nedelsti ir stogą šiltinti iš karto. Taip sutaupysite laiko, bus paprasčiau, o tai reiškia – ir pigiau.

Langai

Turint sienas ir stogą – pats laikas langams. Langai ir durys turi atitikti namo šilumos klasę. Jei namas bus šiltas, sandarus, o langai ne – visa šiluma išeis per langus. Taip pat ir esant atvirkščiai situacijai – nėra prasmės montuoti ypatingai sandarių langų ir durų, jei namo sienos nebus apšiltintos ir namas nebus gyvenamas žiemos metu. Visgi, jei statote gyvenamosios paskirties namą, reikės atsižvelgti į jam keliamus energinio efektyvumo reikalavimus. Šiuo metu Lietuvoje statomi namai turi atitikti A+ energinio naudingumo klasę, o nuo 2021 metų naujai statomi namai turės būti dar šiltesni ir efektyvesni bei atitikti A++ klasę. A+ klasės namai yra labai šilti ir sunaudoja labai nedaug energijos.

Primename, kad langų ir durų gamyba šiek tiek užtrunka. Neretai tai trunka apie mėnesį (ypač užsakant nestandartinių formų ar dydžių langus), tad langus užsakyti rekomenduojame tuomet kai baigiamas mūrijimas. Baigiant dengti stogą bus pristatyti ir langai, durys ir/ar garažo vartai. Kol nebus sumontuoti visi langai bei lauko durys, negalėsime imtis fasado šiltinimo darbų bei apdailos.

Apšiltinimas

Individualių namų statyba šiandien neapsieina be šiltinimo. Jei anksčiau būdavo statomi rąstiniai ar plytiniai namai be jokios papildomos apdailos ir šiltinimo, tai šiandien tai ne tik nepavyktų dėl keliamų reikalavimų energiniam efektyvumui, bet ir sunkiai rastume klientą, kuris nori gyventi šaltame name.

Apšiltinimas atliekamas tiek sienoms, pamatui, tiek ir stogui. Apie stogo šiltinimą jau užsiminėme, kad tai daryti reikėtų kuo greičiau. Nevertėtų per daug delsti ir su sienomis. Vos tik sumontuojami langai, durys bei vartai, galime imtis šiltinimo.

Atsižvelgdami į Jūsų namo sienų storį, medžiagas pasiūlysime efektyviausia ir naudingiausią šiltinimo būdą bei įgyvendinsime šiltinimo darbus. Siekdami sukurti ypatingai šiltus ir ekonomiškus namus siūlome tik aukščiausio lygio medžiagas ir garantuojame darbų kokybę. Labai svarbu, jog sienų ir stogo šiltinimas būtų gerai sujungtas tarpusavyje, neatsirastų jokių tarpų, kurie galėtų tapti šilumos praradimo priežastimi.

Vidaus darbai

Pastatę visą Jūsų namą galime tolesnius darbus palikti Jums, tačiau jei nenorite bereikalingų rūpesčių – mes galime atlikti ir vidaus darbus. Užtikrinsime ne tik gražią Jūsų namų išvaizdą išorėje ir viduje, bet taip pat pasirūpinsime ir šilumos sistemos išvedžiojimu, vandentiekiu, elektros instaliacija ir visais kitais susijusiais darbais.

Individualaus namo statybą nuo A iki Z palikdami mums būsite tikri, kad viskas bus atlikta kokybiškai. Išvengsite nesusikalbėjimo tarp skirtingų statybininkų komandų, tad turėsite kur mažiau bereikalingų rūpesčių. Be viso to, sutaupysite ir daugybę laiko.

Norite jog pastatytume namą? Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą!