Stogo Šiltinimas

Sumažinkite šildymo išlaidas

Stogo šiltinimas – labai svarbus siekiant sumažinti prarandamos šilumos kiekį bei padidinti komfortą namuose. Žiemą viršutiniame aukšte ar palėpėje bus šilčiau, o vasarą ne taip prikaitins kaitri saulė, kuri skardinius stogus įkaitina.

Apšiltinto stogo pavyzdys

IMG_2607

Įvairūs šiltinimo būdai ir medžiagos

Stogo šiltinimo eiga, sudėtingumas, kaina ir efektyvumas priklauso nuo naudojamų medžiagų, stogo tipo. Kiekvieną stogą ir konstrukciją geriausia vertinti individualiai, atsižvelgiant ir į Jūsų pageidavimus bei poreikius: gyvenamiesiems namams būtinas ypač kokybiškas ir efektyvus šiltinimas, sodybose galima šiek tiek sutaupyti ir rinktis pigesnius, tačiau kartu ir mažiau efektyvesnius sprendimus, nes gyvenama ne nuolat. Siūlome rinktis šiuos būdus:

  • Šiltinimas stiklo arba akmens vata
  • Stogo šiltinimas putų polistirolu
  • Apšiltinimas purškiamu poliuteranu
  • Kiti ekologiški ir modernūs šiltinimo metodai, parinkti individualiai pagal Jūsų pastatą, jo tipą, stilių, paskirtį.

Šiltinimas ir renovacija – neatsiejama

Jei ruošiatės šiltinti ne naujai statomo namo stogą – labai tikėtina, jog neapsieisite be stogo renovacijos ar bent jau smulkaus remonto. Šiltinimas neteks prasmės jei stogas bus pažeistas, netinkamo sandarumo. Dėl to prieš šiltinant reikia gerai įvertinti stogo būklę ir ištaisysite pastebėtus trūkumus. Tai ne tik padės išvengti šilumos praradimo, bet ir sumažins išlaidas ateityje.

Žvelgiant iš kitos pusės, keičiant stogą, jį rekonstruojant iš karto vertėtų pasirūpinti iš apšiltinimu. Atlikdami du darbus vienu metu sutaupysite daug laiko, tai bus paprasčiau, o kartu ir pigiau, tad verčiau investuoti kartą daugiau nei du kartus po truputį.

Stogo šiltinimas

Kokybė – prioritetas

Stogo šiltinimas gali sumažinti Jūsų išlaidas šildymo sezono metu labai drastiškai, todėl kokybė turėtų būti prioritetinė savybė šiltinant stogą. Rinkitės efektyvias medžiagas, netaupykite nei medžiagų kokybės, nei jų kiekio prasme, rinkitės patikimus meistrus.

Turime sukaupę didelį patirties bagažą šiltinimo srityje, todėl garantuojame savo darbų kokybę, padedame Jums išsirinkti tinkamiausias medžiagas, šiltinimo būdus, konsultuojame kilus klausimams, supažindiname su atliktais darbais ir pateikiame pasiūlymus, kurie galėtų padidinti Jūsų namo šilumos efektyvumą dar labiau – mes žinome, kad gyventi šiltuose ir jaukiuose namuose kur kas maloniau!

Gaukite išskirtinį pasiūlymą stogo šiltinimo darbams