Termonuotraukos

Kuomet namuose šalta, šildymo sąnaudos nedžiugina – laikas imtis realių veiksmų. Tačiau kartais atliekami netinkami veiksmai ir norimo rezultato nepasiekiama, nes nėra atliekama priežasčių paieška, tam siūlome pasitelkti termonuotraukas, gebančias parodyti pagrindines šilumos netekimo priežastis bei vietas.

Termonuotraukos parodo pastato vidaus ir lauko temperatūrų santykį, skirtumą, taip išryškinant statinio problemines vietas, esamą būklę, todėl iš karto po tyrimo žinosite, ką būtina keisti, remontuoti, galėsite planuoti savo darbus. Pavyzdžiui, galvodami, kad didžiausia problema yra seno modelio langai juos pakeičiate naujais, tačiau namuose daugiau šilumos nesulaukiate, termonuotrauka gali parodyti, kad dėl to kaltas netinkamas langų montavimas, nekokybiškai atlikta apdaila, nepasirūpinant šiluminės varžos, sandarumo didinimu. O galbūt daugiausiai šilumos išeina per sienas ar prastai sumontuota stogo danga, tad veltui skubėjote keisti langus.

Termonuotraukos pavyzdys

Daugiau informacijos apie termonuotraukas

Termonuotraukos daromos specialiu aparatu – termovizoriumi, kuris infraraudonųjų spindulių pagalba parodo tai, ko nemato žmogus, tai yra, šilumos skirtumą. Šių nuotraukų pagalba galima labai tiksliai nustatyti sienų, pamatų, perdangų, stogo, langų, durų broką.

Nerekomenduojame taupyti ir imtis būsto šiltinimo ar renovavimo darbų nepadarius termonuotraukų, kadangi taip galite susidurti su daug didesnėmis išlaidomis nei pavyks sutaupyti. Termoviziniai tyrimai bendrame būsto renovacijos išlaidų kontekste sudaro labai mažą dalį, todėl savo klientams visuomet siūlome išsiaiškinti būsto ar kito statinio broką ir tik pašalinus trūkumus imtis pastato šiltinimo.

Pateiksime Jums naudingas termonuotraukas bei savo pastabas, kurios pagelbės Jums norint atlikti kokybišką ir efektyvią savo namo ar kito pastato renovacija, šiltinimo darbus. Kreipkitės į mus jau dabar- kuo ilgiau delsite, tuo daugiau šilumos paleisite lauk.

Gaukite pasiūlymą termonuotraukoms!