Fasado Šiltinimas

Namo fasado šiltinimas

Atliekame fasado šiltinimo darbus visoje Lietuvoje!

Žiemos metu renkame užsakymus 2024 m. pavasario – vasaros darbų sezonui, todėl užsisakę iš anksto gaunate 10% nuorodą!

Užsisakius paslaugas iki 2024 kovo 1 d. taikoma 10 proc. NUOLAIDA!

10 proc. nuolaida taikoma fasado apšiltinimui su polistirenu – užsakykite telefonu  +370 614 45953

 • 10 cm-10% fasado šiltinimui polistirolu.
 • 15 cm-10% fasado šiltinimui polistirolu.
 • 20 cm-10% fasado šiltinimui polistirolu.
 • 25 cm10% fasado šiltinimui polistirolu.

Šiltinimo nauda ir kainos

Kaip jau minėjome, šiltinimas yra lyg investicija, kuri iš tiesų atsiperka, tačiau kartu yra ir kur kas daugiau privalumų, tokių kaip:

  • Jaukesni namai, kuriuose komfortiška tiek žiemą, tiek vasarą (šiltintas namas ne taip stipriai įkaista karštą dieną). Be to, maloniau ir prieš bei po šildymo sezono.;
  • Gerinama namo estetinė būklė (renovacijos metu);
  • Mažesnė našta rūpinantis šildymo sistema: rečiau tenka krauti malkas ar kitą kurą, valyti kaminą, keisti šildymo sistemos parametrus).
  • Sutaupoma vietos malkinėje ar sandėliuke (šildantis kietuoju kuru malkų ar kito atitinkamo kuro sąnaudos gali būti mažesnės net iki kelių kartų!)
  • Palankesnis namų mikroklimatas.
  • Nepakinta namų patalpų tūris, nes fasado šiltinimas atliekamas išorinėje pastato pusėje.
  • Kur kas mažesnis išorinių veiksnių sukeliamas triukšmas (ypač aktualu greta judrių gatvių gyvenantiems asmenims).
  • Didinama statinio vertė.

Informacija apie apšiltinimą

Labai svarbus darbas namo statybos ar jo renovacijos metu – fasado šiltinimas. Ši dalis turi būti atliekama ypač kokybiškai ir naudojant tik tinkamas medžiagas, kadangi apšiltinimas yra investicija į savo ateitį. Deramai apšiltintas namas sunaudos gerokai mažiau šilumos energijos, kas reiškia ir mažesnes išlaidas kietajam kuri, dujoms ar elektros energijai (priklausomai nuo pasirinktos namo šildymo sistemos). Skirtumas tarp neapšiltinto ir tinkamai apšiltinto namo vos per kelerius metus sudaro sumą, skirtą fasado šiltinimo išlaidoms, tad, galima sakyti, tai greito atsipirkimo investicija.

Schemos paaiškinimas

Dažniausiai fasadas šildomas šiais etapais:

 1. Mūras
 2. Klijuojantis mišinys
 3. Polistireninis putplastis/Vata
 4. Armuojantis mišinys
 5. Sietukas
 6. Armuojantis mišinys
 7. Gruntas
 8. Struktūrinis tinkas arba dažai

Realaus sprendimo schema gali būti ir kiek kitokia, priklausomai nuo namo tipo, poreikių ar galimybių. Dėl individualaus sprendimo pasitarkite su mūsų specialistais.

Schema

fasado siltinimas

Populiariausias fasado šildymo būdas.

Nemokamai atvažiuojame, išmatuojame ir sudarome sąmatą

Fasado šiltinimas, darbų eiga

Fasado šiltinimas negali būti atliekamas „kaip papuola“. Būtina tinkamai pasiruošti, susidaryti planą. Pati pradžia yra tinkamas namo ar kito šiltinamo pastato savybių ir ypatybių įvertinimas. Kuomet įvertinamos pastato konstrukcijos ir esama būklė, parenkamos tinkamos šiltinimo medžiagos bei būdas ir tik tada imamasi darbų. Tipinis šiltinimo etapas susideda iš trijų pagrindinių etapų: klijavimo, armavimo ir tinkavimo.

Klijavimas

Vos tik pasiruošę pastolius mūsų specialistai imasi langų, durų ir kitų nešiltinamų objektų apsaugojimo. Tuomet, priklausomai nuo parinkto šiltinimo metodo, prie sienų klijuojama vata arba putų polistirolas. Tvarkingai, paeiliui atliekami darbai užtikrina, jog bus išvengta ne tik chaotiško klijavimo, bet ir neliks bereikalingų tarpų, bus sunaudotas optimalus kiekis šiltinimo medžiagos.

Šio etapo baigiamasis darbas – smeigiavimas. Smeigiuojant užtikrinamas ilgalaikis ir kokybiškas šiltinimo medžiagų pritvirtinimas prie statinio sienų.

Armavimas

Pašalinę nuo paviršiaus nelygumus galime imtis armavimo. Pradžioje suformuojame kampus aplink duris, langus ar kitas angas ant jau paruošto paviršiaus dengiame armavimo klijus, naudojame specialų armavimo tinklelį. Armavimo klijais yra išlyginamas visas fasadas. Lygumą ir ilgaamžiškumą, kuris siekia net iki 50 metų, gali garantuoti tik pačios aukščiausios kokybės medžiagos ir tinkamai atliktas darbas.

Tinkavimas

Apšiltintų sienų palikti atvirų tikrai negalima, o ir atrodo tai nekaip, todėl paskutinis etapas – tinkavimas. Naudodami Jūsų pasirinktą dekoratyvinį tinką padengiame sieną ir paslepiame šiltinimo medžiagas. Belieka tik sutvarkyti aplinką, pašalinti langų, durų ar kitų objektų apsaugas bei parodyti darbų rezultatą klientui.

Tinkavimas atliekamas ant išlyginto ir tinkamu gruntu padengto paviršiaus, kuomet jis yra paruoštas ir išdžiūvęs. Nesistengiame savo darbų užbaigti kuo greičiau, nes mums svarbesnė kokybė, todėl dekoratyviniu tinku Jūsų sienas dengiame tik pagal tinko gamintojo reikalavimus. Esant norui galima ir kitokia apdaila, pavyzdžiui dažymas ar dailylentės.

Kaip išlaikyti fasadą ilgą laiką gražų ir efektyvų?

Dažnas klientas mano, jog po mūsų atliktų darbų fasadas rūpesčių nekels kelis dešimtmečius. Tai yra visiška tiesa, tačiau siekiant išlaikyti gražų fasadą ilgus metus, neprarasti šilumos ir nesusidurti su kitomis problemomis, reikia šiek tiek pastangų įdėti ir pastato savininkams.

Viena iš dažnesnių problemų, su kuria susiduriama – įvairūs mechaniniai pažeidimai. Vieniems pasiseka to išvengti lengvai, kiti su tokio tipo problema susiduria nuolat. Priežasčių gali būti daug: krito greta namų kraunamos malkos, besiparkuojant mažame sklype automobiliu atsiremta į sieną, siaučia vandalai ar pan. Geros kokybės fasadui didelė dalis įprastų pažeidimų didelių problemų nesukels ir jų padarinius nesunkiai pašalinsite specialiomis priemonėms, pavyzdžiui graffiti dažus nuvalysite stiprios koncentracijos valikliais ir aukšto slėgio vandens srove. Nekokybiškomis medžiagomis dengtas fasadas po tokios „spa procedūros“ gali būti dar labiau pažeistas, tačiau mūsų siūlomi fasadai vėl atrodys kaip nauji. Įdaužimus galima pašalinti taip pat įvairiomis specialiomis priemonėmis, priklausomai nuo pažeidimo tipo ar dydžio. Deja, kartais tenka įsikišti ir mums ir atlikti remonto darbus, tad jei kažkas buvo labai stiprus ir persistengė laviruodamas – padėsime.

Prastesnės kokybės fasadai gana greitai pažaliuoja. Mes naudojame medžiagas, kuriose yra medžiagų kovojančių su grybeliais ar samanomis, todėl ilgiau nesusidursite su šia problema. Visgi, per daugybę metų pažaliuoja kone kiekvienas pastatas, tad rekomenduojame kas kelerius metus namą valyti specialiomis priemonėmis. Ši problema ypatingai aktuali drėgnesnių vietų gyventojams, taip pat tiems, kurių namai yra labiau apsupti augmenijos.

Tiek susidūrus su seniau apšiltinto fasado problemomis, tiek galvojant apie naują, gražų ir modernų fasadą bei daugiau šilumos namuose – kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums rasti geriausią sprendimą, tinkantį konkrečiam Jūsų statiniui, ar tai būtų gyvenamas namas, ar pramoninės paskirties patalpos, apšiltinsime, papuošime ir pakelsime pastato vertę!

Atliktas fasado šiltinamas ilgai džiugins pastato savininką, po kelerių metų atsipirks su kaupu, kadangi garantuojame savo darbų kokybę ir ilgaamžiškumą. Geriausiai tai įrodo laimingi klientai ir mūsų atlikti darbai.

Norite apsišiltinti fasadą? Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą!