Stogo Keitimas

Kodėl svarbu pasikeisti stogą?

Stogo keitimas – viena iš pirmųjų ir svarbiausių renovacijos darbų dalių, ypač renovuojant individualius namus. Per seną ir nesandarų stogą prarandama labai daug šilumos (atminkite, kad šiluma kyla į viršų), todėl jo keitimas turėtų būti ir Jūsų prioritetinių darbų sąraše. Be viso to, netvarkingas stogas gali lemti vandens prasiskverbimą į statinį, dėl ko atsiranda pelėsis, ima pūti medinės stogo konstrukcijos, o seną pažeistą stogą lengviau gali nuplėšti ir didelis vėjas.

Atnaujinus stogo dangą, jei reikia ir konstrukciją (tai būtina įvertinti dar prieš keičiant dangą), apšiltinus stogą tinkamomis priemonėmis galima ženkliai sumažinti šilumos praradimą, tad tai labai naudinga investicija. Be to, naujas stogas iš karto pakeičia namo išvaizdą – jis atrodo naujai, moderniai.

Pakeistas stogas

naujas stogas

Pakeistas stogas suteikia namui estetikos.

Pagrindiniai stogo tipai

Stogo keitimas yra gana sudėtingas procesas, čia reikalingas tikslumas, kruopštumas, atidus jungimas, nes negali likti jokių nereikalingų tarpelių ar neatitikimų – tai iš karto gali sugadinti visą investiciją. Be to, keičiant stogą reikia gebėti pasirinkti tinkamą stogo dangą, kurių išskiriami trys pagrindiniai tipai:

  • Čerpės
  • Plieninė stogo danga
  • Banguoti lakštai (šiferis)

Kiekviena stogo danga turi savų privalumų ir savų trūkumų, tačiau visos jos užtikrinta kokybišką apsaugą nuo išorinių veiksnių ir apsaugo nuo šilumos praradimo. Mes pasirūpinsime tinkamu stogo dangos keitimu, todėl Jums nereikės rūpintis preciziškumo reikalaujančiu darbu patiems, o negalintiems išsirinkti tinkamos dangos – patarsime ir padėsime.

Sumontavus naują stogo dangą, pradėjus rūpintis šiltinimu būtina pagalvoti ir apie baigiamuosius elementus – stogo apskardinimą. Šią paslaugą mes taip pat galime atlikti, tad Jums neteks ieškoti kitų specialistų, gaišti laiką derinant sąlygas ir supažindinant su statiniu. Be to, tai leis Jums sutaupyti ir pinigų – darbas iš vienų rankų ir greitesnis, ir pigesnis.

Stogo keitimas - Prieš ir Po.

Gaukite pasiūlymą stogo keitimui!