Namo Šiltinimas

Sumažinkite šildymo išlaidas

Siekiant gyventi komfortiškai reikalingas šiltas namas. Įšildyti kiaurą namą ne tik sunku, bet ir labai brangu, todėl siekiant gyventi jaukiai ir ekonomiškai – būtinas namo šiltinimas. Šiltinti namą galima įvairiais būdais, kurie daugiausiai priklauso nuo pačio namo tipo ir savininko poreikių.

Apšiltinto namo pavyzdys

IMG_3706

Apšiltintas namas sukuria puikią estetinę išvaizdą.

Namo šiltinimo sritys

Namo šiltinimas dažnu atveju yra siejamas su sienų, fasadų apšiltinimu, tačiau toli gražu tai nėra vienintelis darbas, kurį reikia atlikti siekiant pilnai apšiltinti namą. Dažniausiai sutinkamos šios šiltinimo sritys:

  • Sienų šiltinimas
  • Stogo šiltinimas
  • Pamatų šiltinimas
  • Langų ir durų keitimas

Sienų šiltinimas

Sienų šiltinimas dažniausiai atliekamas iš išorės. Taip yra sveikiau ir efektyviau daugeliu atvejų. Iš išorės atliktas sienų šiltinimas (dar vadinamas fasado šiltinimu) yra ne tik geras sprendimas siekiant išlaikyti daugiau šilumos namuose, bet taip pat ir priverčia atnaujinti namo išvaizdą, tad namas tampa kur kas patrauklesnis, kyla jo vertė.

Sienų šiltinimas atliekamas įvertinus sienos konstrukciją, esamą situaciją bei norus, atsižvelgiama ir į Jūsų galimybes, todėl kiekvienu atveju individualiai vertiname poreikius, analizuojame kaip pasiekti didžiausią efektyvumą neišpučiant šiltinimo kaštų. Suderinę detales galime imtis darbų ir gana greitai galėsite džiaugtis kur kas šiltesniu namu.

Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas tampa vis populiaresniu pasirinkimu, kadangi tai gana dažnai yra „pražiopsota“ vieta. Jei namas statytas gana seniai, stogas dažniausiai būna tinkamai neapšiltintas ir neizoliuotas, ypač jei name yra nenaudojama palėpė. Deja, šilumas kildama į viršų kaip mat pasišalina iš namo ir patiriame nemenki šilumos, o kartu ir finansiniai, nuostoliai.

Jei Jūsų namo stogo konstrukcija pakankamai tvirta – stogo šiltinimo būdų pasirinkimas tikrai nemenkas ir galime pasiūlyti tiek gana pigų, tiek ypač efektyvų šiltinimą. Kartais tenka sustiprinti stogo konstrukciją, o išimtinais atvejais ir keisti stogo dangą. Tai ypač aktualu labai senos statybos namų savininkams, kurių stogas neretai būna deformuotas, o stogo danga – nuodingas asbestinis šiferis.

Pamatų šiltinimas

Apšiltini namo pamatus – svarbu ne tik dėl šilumos, bet ir siekiant išvengti pelėsio bei norint prailginti namo ilgaamžiškumą. Kuomet šiltiname pamatus, pasirūpiname ir tinkama hidroizoliacija, tad tiek pamatuose, tiek rūsiuose ar cokoliniuose aukštuose nebesikaupia drėgmė ir šaltis, išvengiama pelėsio.

Nedidelė sutaupyta pinigų suma atsisakant pamatų šiltinimo (dažniausiai tada, kai nėra įrengiamas rūsys) vėliau vis tiek pareikalauja išlaidų ir jos būna didesnės, kadangi vėl tenka atkasti pamatus, atlikti tuos pačius šiltinimo darbus, naujai sutvarkyti aplinką. Šiuo atveju labai puikiai patvirtinamas posakis, jog skūpus moka du kartus.

Langų ir durų keitimas

Langai ir durys retai kada sulaukia kruopštaus pasirinkimo pagal šilumos laidumą. Dažniausiai įvertinamas kamerų skaičius, pasirenkami žymesni gamintojai, tačiau neįvertinama bene svarbiausia dalis – energinės savybės. Atkreipiame dėmesį, kad kartais patys langai ir durys nėra blogi ir būtų gana geras pasirinkimas, tačiau netinkamas jų sumontavimas lemia didelius šilumos nuostolius.

Ypatingai vertėtų vertinti lauko durų, durų į balkonus, terasas būklę ir savybes, jei namuose yra nešildomas ir tinkamai neapšiltintas rūsys – svarbios durys ir į jį. Efektyvaus ir tikrai šilto namo trokštantiems gyventojams labai svarbios visų langų savybės, o kiekvienoj patalpoje turėtų būti ir mikro ventiliacijos funkciją turintys langai, nes tai bene geriausias būdas pravėdinti patalpą šaltuoju metų laiku.

Smulkūs darbai taip pat labai svarbūs

Skirdami visą savo dėmesį pagrindiniams namo šiltinimo darbams ir nekreipdami dėmesio į smulkmenas galite labai stipriai nusivilti galutiniu rezultatu. Mūsų specialistai visuomet stengsis padėti Jums įvertinti net ir tai, apie ką galbūt nepagalvojate, tačiau nuolat susiduriame su klientais, kurie kai kuriuos iš pirmo žvilgsnio nesvarbius savo pastebėjimus nutyli, tad negalime efektyviai įvertinti namo būklės. Pavyzdžiui, dažnai pasitaiko, jog neizoliuojami vamzdynai, kurie gali drėkinti ir vėsinti sieną, o tai savaime lemia ir kur kas prastesnius šilumos energijos sunaudojimo rezultatus.

Galutiniam rezultatui neigiamą įtaką gali daryti net ir netinkami dažai, todėl siūlome visus namo šiltinimo darbus patikėti mums – taip užtikrinsime tarpusavyje derančių medžiagų naudojimą bei aukštą darbų atlikimo kokybę. Ieškodami kaip sutaupyti, pavyzdžiui, fasado apdailos darbus atliekant savarankiškai galite sulaukti priešingo rezultato – didesnių išlaidų. Žinoma, jei visgi nuspręsite kai kuriuos darbus atlikti savarankiškai ir manote, jog turite tam pakankamai patirties, padėsime Jums išsirinkti geriausią tinką, tinkamiausių dažus ir kitas medžiagas.

Namo šiltinimas etapais

Nors parankiau yra namo šiltinti iš karto, tačiau puikiai suprantame Jūsų norą atidėlioti vieną ar kitą darbą. Namo šiltinimas etapais atsieina kiek brangiau, tenka daugiau derinti darbus ir planuoti, tačiau per ilgesnį laiką išlaidos ne taip stipriai pasijunta. Svarbu iš karto suderinti būsimus darbus taip, jog šiltinant vieną dalį nebūtų pažeidžiama kita dalis, nesidubliuotų ar nesikirstų atliekami darbai. Atvykę į Jūsų namus mūsų specialistai įvertins darbų mastus, įvertins galimas išlaidas bei pateiks planą nuo ko pradėti ir kada kuriuos darbus atlikti, tad Jums nebus jokio didelio galvosūkio ar papildomų rūpesčių.

Namo šiltinimas – svarbus darbas siekiant komfortiško gyvenimo savo būste, todėl jei juntate pernelyg didelę šildymo išlaidų naštą, namuose vėsu ar drėgna, susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išspręsti šias problemas kaip įmanoma greičiau ir efektyviau.

 

Mes Jums siūlome savo kokybiškas paslaugas, po kurių suteikimo galėsite mėgautis visais minėtais privalumais, džiaugtis atnaujintu būstu. Užtikriname, kad mūsų atliktų renovacijos darbų rezultatais galėsite džiaugtis daugybę metų.

Gaukite išskirtinį pasiūlymą privataus namo renovacijai.