Skardinimo darbai

Kodėl svarbūs skardinimo darbai?

Šiltas namas neįsivaizduojamas su netvarkingu stogu, todėl skardinimo darbai yra labai svarbūs. Net ir pakeitus stogo dangą ar apšiltinus esamą stogo konstrukciją negarantuojamas tinkamas sandarumas. Sandarumui užtikrinti pasitelkiami ir skardinimo darbai.

Skardinimo darbai

Palangių skardinimas.

Pagrindiniai skardinimo darbai

Mes galime pasirūpinti įvairiais skardinimo darbais, kurie būtini namo užbaigtumui, pavyzdžiui:

  • Stogo pakalimo darbai;
  • Lietvamzdžių montavimas;
  • Palangių montavimas.

Stogų skardinimas – tai tam tikrų stogo elementų, išlankstytų iš skardos, komponavimas ant statinio stogo. Tai gali būti kraigas, vėjalentės, parapetas, kampai, laštakiai ir kiti elementai, be kurių sunkiai įsivaizduojamas pilnavertis modernus stogas. Investuoti į kokybišką ir pilnai įrengtą stogą yra labai svarbu, nes stogas saugo Jus nuo daug ko: lietaus, sniego, tiesioginių saulės spindulių, vėjo ir t. t.

Apie skardinimo darbus

Lietvamzdžių montavimas yra būtinas jei norite turėti tvarkingą prieigą prie pastato, o ne balas aplink jį. Be viso to, lietvamzdžiai ir lietaus vandens surinkimo sistema leidžia apsaugoti pamatus, cokolį, apsaugo gruntą ar takelius nuo duobelių, kurias sukelia nuo stogo bėgantis vanduo. Atminkite, kad nuo stogo bėgantis vanduo susikaupia ir įgavęs pagreitį didele jėga trenkiasi į žemę – taip neišvengiamai atsiranda duobės net ir gana kietame grunte, išmušami žvyruoti, akmenuoti keliukai.

Pasirūpindami tinkama lietvamzdžių sistema ir jos sumontavimu apsaugosime Jūsų statinio pamatus ir aplinką, todėl galėsite mėgautis švara, tvarka ir namo ilgaamžiškumu, o jei įsirengsite patogią lietaus vandens surinkimo sistemą galėsite vandenį panaudoti daržų ar vejos laistymui – taip skatinama ekologija.

Kitas svarbus darbas – palangių montavimas. Sumontavus langus ir rūpinantis šios statinio dalies apdaila būtinos palangės. Jos apsaugo nuo lietaus ir sniego sieną, taip pat nukreipiamas vėjas, kuris tiesiogiai nepučia į langų apačią, todėl taip sumažinamas šilumos praradimas. Kokybiškas palangių montavimas suteiks namui labai daug naudos, ne tik minėtą apsaugą nuo išorinių veiksnių, bet ir suteiks grožio, užbaigtumo vaizdą.

Atliekame ir įvairius kitus skardinimo darbus – susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius bei norus, pateiksime savo siūlymus, patarsime prieš imantis darbų. Mes stengiamės rasti kalba su visais klientais, todėl nebijokite klausti ir domėtis.

Gaukite pasiūlymą skardinimo darbams!